Sorter kurskalender:
Vis som:
Mandag
kl 12:00 - 13:00

Mor&Baby

kl 16:30 - 17:30

Turnstigen man+ons 2011-2008

kl 16:30 - 18:00

Tropp 2007-2005 jenter 1 dag

kl 16:30 - 17:30

GymX Basistrening

kl 16:30 - 18:00

Tropp 2007 jenter man+ons

kl 17:30 - 18:30

Turnstigen mandag 2011-2008

kl 18:00 - 19:30

Tropp 2005 jenter man+ons

kl 18:00 - 19:30

Tropp 2007-2005 gutter 1 dag

kl 18:30 - 20:00

Tropp 2004-2003 1 dag

kl 18:30 - 20:00

Apparatturn 2007-2005 jenter man+ons

kl 18:30 - 20:00

Apparatturn 2007-2005 gutter man+ons

kl 19:30 - 21:00

Turn for ungdom 2003-1998 man+ons

kl 20:00 - 21:30

GymX Turn for voksne

Tirsdag
kl 10:30 - 11:45

GymX Hjertegod

kl 16:15 - 17:05

Gymlek foreldre og barn 2015-2014

kl 16:30 - 18:00

Apparatturn 2007-2005 jenter 1 dag

kl 16:30 - 17:30

Turnstigen tirsdag 2011-2008

kl 16:30 - 18:00

Apparatturn 2007-2005 gutter 1 dag

kl 16:40 - 17:30

Gymlek 4år 2013

kl 17:05 - 17:55

Gymlek foreldre og barn 2015-2014

kl 17:30 - 18:20

Gymlek 4år 2013

kl 17:30 - 18:30

Turnstigen tirs+tors 2011-2008

kl 17:55 - 18:45

Gymlek 5år 2012

kl 18:00 - 19:30

Tropp 2007-2005 gutter tirs+tors

kl 18:00 - 19:30

Tropp 2006 jenter tirs+tors

kl 18:20 - 19:10

Gymlek 5år 2012

kl 18:30 - 20:00

Turnstigen 2007-2005 tirs+tors

kl 18:30 - 20:00

Turnstigen 2007-2005 1 dag

kl 19:30 - 21:00

Turn for ungdom 2002-1999 1 dag

kl 19:30 - 21:00

Tropp 2004 tirs+tors

kl 20:00 - 21:30

GymX Turn for voksne

kl 20:00 - 21:30

Akrobatikk gutter 2002 og eldre tirs+tors

Onsdag
kl 07:00 - 08:00

GymX Basistrening

kl 16:15 - 17:05

Gymlek foreldre og barn 2015-2014

kl 16:30 - 18:00

Tropp 2007-2005 jenter 1 dag

kl 16:30 - 17:30

Turnstigen man+ons 2011-2008

kl 16:30 - 18:00

Tropp 2007 jenter man+ons

kl 16:40 - 17:30

Gymlek foreldre og barn 2015-2014

kl 17:05 - 17:55

Gymlek 4år 2013

kl 17:30 - 18:20

Gymlek 4år 2013

kl 17:30 - 18:30

Turnstigen onsdag 2011-2008

kl 17:55 - 18:45

Gymlek 5år 2012

kl 18:00 - 19:30

Tropp 2005 jenter man+ons

kl 18:00 - 19:30

Tropp 2007-2005 gutter 1 dag

kl 18:20 - 19:10

Gymlek 5år 2012

kl 18:30 - 20:00

Tropp 2004-2003 1 dag

kl 18:30 - 20:00

Apparatturn 2007-2005 jenter man+ons

kl 18:30 - 20:00

Apparatturn 2007-2005 gutter man+ons

kl 19:30 - 21:00

Oslo mix-team

Oppvisningstropp som deltar i nasjonale og internasjonale turnstevner. Aldergruppe 55-75 år med tidligere turnerfaring
kl 19:30 - 21:00

Turn for ungdom 2003-1998 man+ons

kl 20:00 - 21:30

GymX Turn for voksne

Torsdag
kl 10:30 - 11:45

GymX Hjertegod

kl 16:15 - 17:05

Gymlek foreldre og barn 2015-2014

kl 16:30 - 17:30

Turnstigen torsdag 2011-2008

kl 16:30 - 18:00

Apparatturn 2007-2005 jenter 1 dag

kl 16:40 - 17:30

Gymlek 4år 2013

kl 17:00 - 18:00

GymX Basistrening

kl 17:05 - 17:55

Gymlek foreldre og barn 2015-2014

kl 17:30 - 18:20

Gymlek 4år 2013

kl 17:30 - 18:30

Turnstigen tirs+tors 2011-2008

kl 17:55 - 18:45

Gymlek 5år 2012

kl 18:00 - 19:30

Tropp 2006 jenter tirs+tors

kl 18:00 - 19:30

Tropp 2007-2005 gutter tirs+tors

kl 18:20 - 19:10

Gymlek 5år 2012

kl 18:30 - 20:00

Turnstigen 2007-2005 tirs+tors

kl 18:30 - 20:00

Akrobatikk 2006-2003 gutter 1 dag

kl 18:30 - 20:00

Turnstigen 2007-2005 1 dag

kl 19:30 - 21:00

Tropp 2004 tirs+tors

kl 19:30 - 21:00

Turn for ungdom 2002-1999 1 dag

kl 20:00 - 21:30

Akrobatikk gutter 2002 og eldre tirs+tors

kl 20:00 - 21:30

GymX Turn for voksne

Fredag
kl 16:30 - 17:20

Gymlek foreldre og barn 2015-2014

kl 17:20 - 18:10

Gymlek 4år 2013

kl 18:10 - 19:00

Gymlek 5år 2012

Lørdag
kl 10:00 - 10:55

Tilrettelagt turnaktivitet

kl 10:35 - 11:25

Gymlek foreldre og barn 2015-2014

kl 11:00 - 12:00

Turnstigen lørdag 2011-2008

kl 11:00 - 11:50

Gymlek foreldre og barn 2015-2014

kl 11:25 - 12:15

Gymlek foreldre og barn 2015-2014

kl 11:50 - 12:40

Gymlek 4år 2013

kl 12:00 - 13:00

Turnstigen lørdag 2011-2008

kl 12:15 - 13:05

Gymlek 4år 2013

kl 12:40 - 13:30

Gymlek 5år 2012

kl 13:00 - 14:00

Turnstigen lørdag 2011-2008

kl 13:05 - 13:55

Gymlek 5år 2012

Søndag